Witaj,

Nazywam się Rachela Nowak - pragnę służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem, tak by szybko i efektywnie pozbyć się trudności, które pojawiły się w Twoim życiu lub wzmocnić obszary, które tego wymagają.
rachela nowak seksuolog ostrów

Kim jestem?

Od kilku lat jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych córek. Podobnie jak Ty, kroczę przez życie, doświadczając zarówno chwil szczęścia, jak i trudnych sytuacji, które staram się traktować jak wyzwania, do czego również zachęcam Ciebie.

Jestem psychologiem, terapeutą łączącym dwa nurty psychoterapeutyczne systemowy a także poznawczo- behawioralny, seksuologiem.

Zapraszam Cię na spotkanie jeśli potrzebujesz świeżego,szerszego spojrzenia na trudności, które pojawiły się w Twoim życiu, bądź jesteś zdecydowana/y na podjęcie pracy terapeutycznej a także jeśli pojawił się w Twoim życiu komplikacje o podłożu seksuologicznym.

Zdecydowanie to co robię jest tym co kocham, dlatego też możesz liczyć na zaangażowanie z mojej strony.

Jak pracuję?

Najpierw definiujemy Twój problem, następnie staram się postawić cel naszej pracy, tak by móc weryfikować czy podążamy w dobrym kierunku. Kolejnym krokiem jest znalezienie źródła problemu i stworzenie strategii na jego zniwelowanie. Ostatnim krokiem jest monitorowanie Twoich postępów i ich ewentualne korygowanie.

Jeśli mimo wszystko chcesz wiedzieć więcej, to zapraszam Cię do podróży - wspólnej, czasami trudnej, czasami z pozoru bez wyjścia.

Chcę być wsparciem, strategią, dłonią, która poprowadzi Cię dalej w rozwoju, odkrywaniu siebie, Twojego partnera, partnerki i w pozbywaniu się trudności, które pojawiły się w Twoim życiu, nie zrozumiałych emocji.

Chcę być subtelnym doradcą, lustrem z Twoim odbiciem.

Dlatego pozostaję do Twojej dyspozycji.

Zapraszam Cię / Was !

rachela nowak seksuolog kalisz