Witaj,

Nazywam się Rachela Nowak - pragnę służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem, tak by szybko i efektywnie pozbyć się trudności, które pojawiły się w Twoim życiu lub wzmocnić obszary, które tego wymagają.
rachela nowak seksuolog ostrów

Kim jestem?

Od kilku lat jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córek. Podobnie jak Ty, kroczę przez życie, doświadczając zarówno chwil szczęścia, jak i trudnych sytuacji, które staram się traktować jak wyzwania, do czego również zachęcam Ciebie.

Jakie są moje kwalifikacje?

Od kilku lat prowadzę konsultację psychologiczną dla młodzieży oraz osób dorosłych w Ostrowie Wielkopolskim oraz Kaliszu. Z biegiem lat nauczyłam się do problemów podchodzić strategicznie. W pracy korzystam z wiedzy jaką zdobyłam podczas studiów z zakresu psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, a także podczas Kursu Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Posiadam także kwalifikacje profesjonalnego Coacha, które pomagają mi w poszerzaniu perspektywy oraz samoświadomości Klientów. Jestem edukatorem seksualnym, ponadto zdobyłam również wiedzę oraz praktykę w obszarze seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a także w Dolnośląskim Centrum Psychologii jako terapeuta par.

Swój staż zawodowy odbyłam w Poradnii Seksuologicznej i Psychoterapii Intimed w Warszawie, a także w Poradnii Seksuologicznej i Patologii Współżycia również w Warszawie.

Jak pracuję?

Najpierw definiujemy Twój problem, nastepnie staram się postawić cel naszej pracy, tak by móc weryfikować czy podążamy w dobrym kierunku. Kolejnym krokiem jest znalezienie źródła problemu i stworzenie strategii na jego zniwelowanie. Ostatnim krokiem jest monitorowanie Twoich postepów i ich ewentualne korygowanie.

Jeśli mimo wszystko chcesz wiedzieć więcej, to zapraszam Cię do podróży - wspólnej, czasami trudnej, czasami z pozoru bez wyjścia.

Chcę być wsparciem, strategią, dłonią, która poprowadzi Cię dalej w rozwoju, odkrywaniu siebie, Twojego partnera, partnerki i w pozbywaniu się trudności, które pojawiły się w Twoim życiu, nie zrozumiałych emocji.

Chcę być subtelnym doradcą, lustrem z Twoim odbiciem jako... psycholog, seksuolog, coach i terapeuta.

Dlatego pozostaję do Twojej dyspozycji

rachela nowak seksuolog kalisz